Dermatologia estetyczna K&A Nicer –  Częstochowa

Gwarancja skuteczności w obszarze dermatologii estetycznej!

Gabinet Nicer to połączenie profesjonalizmu i życzliwości lekarzy z bogatym doświadczeniem zawodowym i naukowym – specjalisty dermatologa-wenerologa Kingi Nicer oraz specjalisty chirurga Arkadiusza Nicer. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadanym umiejętnościom udało się stworzyć komplementarną ofertę dla Pacjentów poprzez zastosowanie kompleksowego programu medycznego z zakresu dermatologii ogólnej, dermatologii estetycznej, chirurgii oraz dermatochirurgii (łącznie z wykorzystaniem zabiegów laserowych, nieinwazyjnych).

Dzięki ultranowoczesnej aparaturze medycznej oraz zastosowaniu wysokiej jakości preparatów, gwarantujemy naszym Pacjentom bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegów.

Fachowe podejście i przyjazna atmosfera sprawiają, że Pacjenci czują się u nas swobodnie.

Dermatologia estetyczna – Częstochowa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą z zakresu dermatologii estetycznej. Zachęcamy do skorzystania z zabiegów, które znacznie poprawią kondycję skóry oraz skutecznie spowolnią proces starzenia. Rozwiązujemy problemy natury estetycznej oraz zdrowotnej naszych Pacjentów, dzięki nowatorskim urządzeniom i preparatom medycznym światowych producentów.

Z zakresu dermatologii estetycznej oferujemy Państwu:

  • leczenie nadpotliwości i redukcję zmarszczek – terapia botoksem
  • modelowanie ciała, leczenie rozstępów – cryolift
  • modelowanie okolic intymnych – nawodnienie i poprawa napięcia warg sromowych
  • redukcję cellulitu
  • oczyszczenie, wygładzenie i regenerację skóry
  • lifting skóry
  • poprawę konturu twarzy i nawilżenie
  • peelingi i makijaże lecznicze

 

Odzyskaj zdrowy i piękny wygląd skóry dzięki zabiegom z zakresu dermatologii estetycznej w Gabinecie K&A Nicer Częstochowa

Kompetencja lekarska oraz różnorodność zabiegów medycznych i antiaging świadczonych w naszej placówce to gwarancja spowolnionego procesu starzenia skóry. Odzyskaj utracony witalizm i dodaj energii swojej skórze!

Zapraszamy do skorzystania z oferty z zakresu dermatologii estetycznej oraz zapoznania się z innymi zabiegami przeprowadzanymi w naszym centrum.