Komunikat dotyczący postępowania w gabinecie podczas epidemii koronawirusa

Drodzy pacjenci

 

W trosce o zdrowie nas wszystkich zgodnie z zaleceniami WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego , zwracamy się z prośbą do Państwa o zastosowanie się do zasad epidemiologicznych, które pozwolą nam ograniczyć ryzyko rozpowszechniania się wirusa COVID-19.

W naszym gabinecie wprowadzamy zasady, które będą obowiązywać do odwołania:

 • Po przyjściu do gabinetu bardzo prosimy o skierowanie się do toalety i umycie rąk 
 • Prosimy także o korzystanie ze środka do dezynfekcji rąk który dostępny jest w poczekalni i w gabinetach
 • Przed wizytą będziecie Państwo zobowiązani do wypełnienia wywiadu epidemiologicznego 
 • Uprzejmie prosimy o przychodzenie na konsultacje (o ile to możliwe) bez osób towarzyszących
 • uruchamiamy dla Państwa możliwość telewizyty online 
 • zachęcamy wszystkich którzy nie mogą lub nie chcą pojawić się w gabinecie o korzystanie z telewizyty podczas której wystawiona będzie E-recepta 
 • Każdego pacjenta który powrócił z zagranicy prosimy o kontakt telefoniczny i korzystanie z telewizyty 

Liczymy na Państwa odpowiedzialność i rozwagę, prosimy aby nie przychodzić do nas z objawami przeziębienia (gorączka, kaszel ,nieżyt nosa) W tych przypadkach zachęcamy do telewizyty. 

Jednocześnie chcemy podkreślić że nasz gabinet dla zapewnienia bezpieczeństwa nas wszystkich obok standardowych procedur wprowadził dodatkowe środki ostrożności (odkażanie co 1 godz klamek ,gabinetów ,toalet ,lampa UV)

Przepraszamy za niedogodności i zapewniamy że żaden pacjent, który jest w trakcie terapii oraz wymagający leczenia nie pozostanie bez pomocy.

 

Dr Kinga i Arkadiusz Nicer

Piękna i gładka skóra, o jakiej marzysz: zamykanie naczynek w Częstochowie

Wszyscy marzymy o pięknej i pozbawionej niedoskonałości skórze. Niestety rzadko kto może poszczycić się idealną i nieskazitelną cerą oraz skórą pozbawioną przebarwień.  Część niepożądanych zmian przychodzi wraz z wiekiem, podczas gdy inne są uwarunkowane genetycznie lub wynikają z prowadzonego przez nas trybu życia. Jednym z najbardziej powszechnych problemów są żylaki, które dotykają w Polsce aż 25% populacji dorosłych. Jak sobie z nimi radzić? Dermatologia estetyczna proponuje nam szereg rozwiązań, które pozwalają na skuteczne i długotrwałe pozbycie się problemu pękających naczyniek. Jedną z nich jest chirurgiczne zamykanie naczynek, które możemy wykonać bez znieczulenia i w komfortowych warunkach.

 

Na czym polega chirurgiczne zamykanie naczynek?

Chirurgiczne zamykanie naczynek, inaczej zwane skleroterapią, polega na redukcji przepływu krwi w naczyniu krwionośnym przy zastosowaniu środków chemicznych. Metoda ta znakomicie sprawdza się przy leczeniu bardzo drobnych żylaków, żył siateczkowych i teleangiektazji. Przeprowadza się ją w warunkach ambulatoryjnych przy użyciu bardzo cienkich igieł. Podczas zabiegu zamykania naczyniek lekarz za pomocą cienkiej igły wstrzykuje do żylaków lub pajączków naczyniowych specjalny środek, który wywołuje ich uszkodzenie. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest możliwość wielokrotnego go powtarzania, co pozwala uzyskać naprawdę spektakularne efekty.

 

Skleroterapia w klinice Nicer

Skleroterapię w naszej klinice przeprowadzają tylko doświadczeni specjaliści. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy produktów zabieg ten jest w pełni bezpieczny dla pacjenta. Chirurgiczne zamykanie naczyniek w naszej klinice przeprowadzane jest w warunkach ambulatoryjnych i trwa zaledwie 10-30 minut. W wyniku skleroterapii dochodzi do zamknięcia naczyń krwionośnych, a krew zaczyna przepływać przez zdrowe, niepowiększone naczynia. Metoda ta jest mniej inwazyjna od rozwiązań operacyjnych, ale jej efekty są równie zadowalające. Pacjent błyskawicznie powraca do pełnej sprawności, a bardzo dobre rezultaty medyczne pozwalają odzyskać utraconą pewność siebie i wydobyć piękno naszej skóry.

 

Bezpieczeństwo i komfort

Zabieg chirurgicznego zamykania naczyniek jest praktycznie bezbolesny i przebiega w komfortowych dla pacjenta warunkach. Do przeprowadzenia skleroterapii nie jest konieczne znieczulenie, dzięki czemu może ono zostać wykonane u większości pacjentów. Chirurgiczne zamykanie naczyniek nie wywołuje skutków ubocznych, a ryzyko wystąpienia powikłań zostało zminimalizowanie. Leczenie nie wymaga hospitalizacji pacjenta, a po wykonanym zabiegu można wrócić do domu. Konieczne jest jedynie intensywne spacerowanie bezpośrednio po przeprowadzeniu skleroterapii oraz noszenie pończochy uciskowej przez kilka dni. Co najważniejsze: pacjent, który poddał się zabiegowi, nie musi rezygnować z dotychczasowego funkcjonowania.

 

Zamykanie naczynek Częstochowa – odwiedź klinikę dermatologii estetycznej Nicer

Wszyscy, którzy szukają w Częstochowie dermatologa prywatnie, powinni skorzystać z usług naszej placówki. Osoby zmagające się z problemem żylaków i pękniętych naczyniek mogą tutaj liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście. W naszej klinice każdy z zabiegów poprzedzony jest wizytą u specjalisty oraz szczegółowym wywiadem. Dopiero na podstawie zebranych informacji oraz wyników badań lekarz podejmuje decyzję o sposobie leczenia oraz wybiera dla nas odpowiednią metodę chirurgicznego zamykania naczyniek. Choć już pierwszy zabieg przynosi zadowalające rezultaty, to zaleca się przeprowadzenie kilku serii zabiegów.

 

Chciałbyś skorzystać z porady doświadczonego dermatologa prywatnie w Częstochowie? Odwiedź stronę kliniki dermatologii estetycznej Nicer w Częstochowie

Nicer w służbie Twojej skórze. Odwiedź wyjątkową klinikę dermatologii estetycznej w Częstochowie

Piękna i gładka skóra to marzenie każdego z nas. Zmarszczki, rozstępy, przebarwienia to tylko jedne z problemów, z jakimi zmaga się większość populacji. Nie zawsze codzienna pielęgnacja i wysokiej jakości kosmetyki są w stanie poradzić sobie z defektami naszej skóry i znakami upływającego czasu. Na szczęście dermatologa estetyczna stwarza dzisiaj zupełnie nowe możliwości. Szukając dermatologa prywatnie w Częstochowie, warto przyjrzeć się bliżej ofercie naszej placówki Nicer, w której kompleksowo zadbamy o Twoją skórę.

 

Dermatologia estetyczna w Częstochowie

Jesteśmy nowoczesną kliniką dermatologii estetycznej w Częstochowie, która oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług i zabiegów. Specjalizujemy się w leczeniu dermatologicznym, leczeniu zmian skórnych oraz medycynie estetycznej. Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest szerokie spektrum zabiegów specjalistycznych, doświadczeni lekarze i najnowocześniejszy sprzęt  od sprawdzonych producentów. Naszym celem jest oferowanie oraz przeprowadzenie sprawdzonych i bezpiecznych terapii, które gwarantują pacjentom długotrwałość efektów. Liczy się dla nas nie tylko efektywność, ale także bezpieczeństwo podczas całego czasu trwania leczenia.

 

Doświadczeni specjaliści

W skład naszego zespołu wchodzą renomowani lekarze specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny oraz dermatologii estetycznej. Regularnie uczestniczymy w sympozjach i warsztatach naukowych organizowanych w kraju i za granicą oraz jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami i metodami leczenia. Eksperci z naszej kliniki Nicer świadczą usługi na najwyższym poziomie i wyróżniają się profesjonalizmem. Każdorazowo przeprowadzamy z pacjentem dokładny wywiad i wspólnie omawiamy najbardziej optymalny sposób leczenia. Skrupulatnie wybieramy najbardziej indywidualne metody zabiegowe oraz dbamy o bezpieczeństwo pacjenta także po zakończonym leczeniu.

 

Specjalistyczne zabiegi

W naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie oferujemy naszym pacjentom zabiegi lecznicze oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, których celem jest usunięcie problemów skórnych, skuteczne spowolnienie procesu starzenia oraz przywrócenie skórze dawnego blasku. Szeroki wybór zabiegów sprawia, że każdy z pacjentów znajdzie tu metody leczenia odpowiednie dla jego skóry.

W Nicer wykonujemy zabiegi z zakresu:

 • dermatologii (m.in. skutecznie leczenie chorób skóry, leczenie i zapobieganie chorobom alergicznym, leczenie chorób włosów, leczenie trądziku, terapia leczenia łuszczycy;
 • dermatologii estetycznej (m.in. redukcja zmarszczek, modelowanie ciała i redukcja rozstępów, lifting skóry, modelowanie okolic intymnych, peelingi i makijaże lecznicze);
 • chirurgii (m.in. leczenie żylaków i zamykanie naczyniek, wygładzanie zmarszczek, ujędrnianie piersi, likwidacja rozstępów, usuwanie zmian skórnych, leczenie wrastających paznokci);
 • laseroterapii (m.in. usuwanie rozstępów, usuwanie przebarwień skórnych, leczenie skóry trądzikowej, usunięcie zmian skórnych i blizn potrądzikowych, usuwanie brodawek i naczyniaków).

 

Najwyższa jakość usług

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszą aparaturę medyczną oraz sprawdzone preparaty najwyższej jakości. Przez wiele lat pracy opracowaliśmy własne metody leczenia, które wyróżniają się wysoką skutecznością. Innowacyjne rozwiązania z zakresu dermatologii estetycznej, stosowane w naszej klinice, pozwalają zapewnić rewelacyjne efekty w maksymalnie krótkim czasie. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz komfort pacjenta. Dbamy o to, aby wszyscy pacjenci korzystający z usług w naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie, czuli się komfortowo przez cały czas trwania leczenia.

Szukasz dermatologa prywatnie w Częstochowie? Chciałbyś skorzystać z zabiegów dermatologii estetycznej w naszej klinice? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo!

Zadbaj o swoją skórę: skorzystaj z laserowego zamykania naczynek w Częstochowie

Pękające naczyńka i powstające na skórze pajączki są zmorą niejednej z nas. Coraz częściej borykają się z nimi nie tylko dojrzałe, ale i młode kobiety, u których zmiany te są uwarunkowane genetycznie. Rozszerzone naczynia powodują ogólny dyskomfort, a także stają się często źródłem kompleksów. Na szczęście medycyna estetyczna stwarza w tej dziedzinie nowe możliwości i proponuje rozwiązania, które pozwalają przywrócić skórze zdrowy i atrakcyjny wygląd. W naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie wykorzystujemy najnowsze metody leczenia, które pozwalają na skuteczne usunięcie lub zredukowanie żylaków.

 

Jak działa laser?

Laser jest jedną z najnowocześniejszych technik leczenia, wykorzystywanych w dziedzinie medycyny i dermatologii estetycznej. To unikalne źródło światła, które zostaje wzmocnione dzięki odpowiednio zastosowanej emisji promieniowania. Dobranie odpowiednich parametrów światła pozwala na wykorzystanie mocy lasera do celów leczniczych w różnych gałęziach medycyny. Laseroterapia przynosi znakomite efekty w usuwaniu przebarwień, tatuaży czy zbędnego owłosienia. Jest także nowoczesną metodą leczenia i zamykania naczyniek, z której można skorzystać w naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie.

 

Czym jest laserowe zamykanie naczyniek?

Laserowe zamykanie naczyniek to najbardziej skuteczna metoda leczenia żylaków, która pozwala osiągnąć spektakularne efekty w możliwie najkrótszym czasie. Podczas leczenia wykorzystywane są odpowiednio dobrane głowice, których moc uzależniona jest od części ciała, jaka poddana zostaje zabiegowi. Pod wpływem działania lasera rozszerzone naczynia krwionośne zostają zredukowane lub całkowicie usunięte. Nowoczesnej klasy sprzęt używany w naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie pozwala na bezinwazyjne zamykanie naczyniek, dzięki czemu pacjenci szybko powracają do codziennych obowiązków. Osiągnięte w ten sposób efekty są trwałe, a sam zabieg nie jest obarczony ryzykiem powikłań.

 

Szybko i bezboleśnie

Laserowe zamykanie naczyniek jest metodą bezinwazyjną i bezdotykową, dzięki czemu cały proces leczenia jest maksymalnie komfortowy dla pacjenta. Podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie miejscowe uczucie ciepła i lekkiego ukłucia. Wysokiej jakości sprzęt, wykorzystujący najnowocześniejsze rozwiązania, pozwala naszym specjalistom na przeprowadzenie zabiegu w szybki i całkowicie bezpieczny sposób. Innowacyjnej technologia znacznie poprawiła nie tylko jakość zabiegu laserowego zamykania naczyniek, ale także jego efektywność. Zmiany widoczne są już po jednym zabiegu, a seria około 3-4 zabiegów, wykonywanych raz na 2-3 tygodnie, pozwoli uzyskać spektakularne efekty.

 

Laserowe zamykanie naczynek Częstochowa? Tylko w klinice Nicer!

Pacjentom, którzy borykają się z problemem rozszerzonych naczyń krwionośnych, polecamy przede wszystkim konsultację u dermatologa, który fachowo zdiagnozuje problem. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie niezbędne pytania i zasugerują wykonanie odpowiednich zabiegów. Po wspólnym omówieniu planu leczenia, lekarz ustali termin laserowego zamykania naczyniek w Częstochowie. Pamiętajmy, aby przez cały czas szczegółowo przestrzegać zaleceń specjalisty, a po zakończonych zabiegach stosować odpowiednie kosmetyki do skóry naczyniowej, które spowolnią proces powstawania nowych naczyń. O ich polecenie można także poprosić naszych specjalistów.

 

Jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu laserowego zamykania naczyniek w Częstochowie? Odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach dermatologii estetycznej w Nicer!

 

Opinia – Katarzyna, 54 lata

Na klinikę Nicer trafiłam przez przypadek, szukając w Częstochowie dermatologa prywatnie. Chciałam skonsultować niepokojący mnie problem i wykonać drobny zabieg chirurgiczny. Pełen profesjonalizm personelu kliniki sprawił, że zdecydowałam się także na serię zabiegów upiększających. Nie spodziewałam się tak znakomitych efektów. Szczerze polecam klinikę Nicer wszystkim, którzy szukają nowoczesnej placówki. Jestem w pełni zadowolona z osiągniętych rezultatów.

Opinia – Lidia, 24 lata

Nigdy wcześniej nie korzystałam z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i obawiałam się, że będę niezadowolona, a efekt nie spełni moich oczekiwań. W Klinice Nicer trafiłam na pomocnych i doświadczonych specjalistów, którzy rozwiali wszystkie moje wątpliwości i przedstawili szczegółowy plan leczenia. Od tamtej pory regularnie korzystam z zabiegów właśnie tutaj. Wszystkim, którzy chcieliby skorzystać z możliwości dermatologii estetycznej w Częstochowie, serdecznie polecam to miejsce.

,

LINERASE – Kolagenowa biostymulacja skóry

Zapraszamy do zapoznania się z opinią dr Kingi Nicer na łamach czasopisma Party:  Medycyna Estetyczna

Czytaj dalej

Opinia – Renata, 37 lat

Specjaliści z kliniki Nicer pomogli mi rozwiązać uporczywy problem, z którym zmagałam się od lat. Inni lekarze zajmujący się dermatologią estetyczną rozkładali ręce, podczas gdy tutaj zostało wdrożone odpowiednie leczenie i dzięki serii zabiegów moja skóra jest dzisiaj w rewelacyjnej kondycji. Polecam wszystkim, którzy bezskutecznie walczą z uporczywymi problemami i mają poczucie, że próbowali już wszystkiego.

opinia – Iwona, 30 lat

Na wizytę w klinice Nicer namówiła mnie mama, która korzystała z zabiegu zamykania naczyniek. Przyznam szczerze, że podeszłam do tego tematu sceptycznie – miałam sporo obaw związanych z zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Jestem zachwycona poziomem usług i wiem, nie mogłam wybrać lepszego miejsca do leczenia swojej skóry. Dziękuję za okazaną mi pomoc i z całego serca polecam Nicer wszystkim szukającym w Częstochowie dermatologa prywatnie.

Opinia – Natalia, 33 lata

Dzięki specjalistom z Nicer odzyskałam pewność siebie i po wielu latach wielu problemów z cerą, moja skóra nareszcie wygląda znakomicie. Szukałam pomocy u wielu dermatologów i nikt nie zaproponował mi tak kompleksowego leczenia, jak lekarze z Nicer. Pełen profesjonalizm, znakomite podejście i najwyższa jakość usług.