BE CEUTICALS: kosmeceutyki, które sprostają twoim pielęgnacyjnym wymaganiom

BE CEUTICALS: szwajcarska gwarancja jakości

Kosmeceutyki BE CEUTICALS skierowane są dla każdej skóry, również tej wrażliwej. Składniki w nich zawarte – takie jak kwas hialuronowy, ceramidy, kolagen czy witamina C – dzięki swoim właściwościom stymulują procesy regeneracyjne. Pomagają także zwiększyć odporność, dzięki czemu skóra staje się mniej wrażliwa na czynniki zewnętrze.

 • Są to kosmeceutyki atestowane przez jednostki farmaceutyczne (certyfikat ISO13485), które potwierdzają najwyższą jakość produktów oraz ich bezpieczeństwo i wydajność.
 • BE CEUTICALS można znaleźć wyłącznie w klinikach medycyny estetycznych, instytutach piękna, hotelach spa & wellness oraz w klinikach chirurgii plastycznej.
 • Kosmeceutyki regenerują i poprawiają wygląd skóry między innymi poprzez: nawadnianie i nawilżenie (kwas hialuronowy + peptydy), regenerację uszkodzonej skóry (ceramidy + retinol), codzienną ochronę przed antyoksydantami (kwas askorbinowy).
 • BE CEUTICALS stosuje w swoich produktach również witaminę B5, E, kwas lipolowy oraz korzeń lukrecji.
  Wspierają likwidację zmarszczek, zwiększają elastyczność skóry, eliminują problem pigmentacji i nadają skórze zdrowy kolor oraz blask.
 • BE CEUTICALS to także maksymalna skuteczność anty-UVB i anty –UVA.
 • Są bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej i alergicznej.
 • Kosmeceutyki można także zastosować w zabiegach gabinetowych. Używane są między innymi w przygotowaniu skóry do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz podtrzymania efektów po zabiegach.
 • BE CEUTICALS wspomaga regenerację skóry po zabiegach.kosmeceutyki
 • W ofercie kosmeceutyków można znaleźć między innymi produkt:
  Ceramidy 1% – jego działanie opiera się na wygładzeniu i zmniejszeniu oznak starzenia. Ceramidy są naturalnym składnikiem naszej skóry, który odpowiada za ochronę naskórka. Niestety z wiekiem ilość ceramidów zmniejsza się. W takich momentach naprzeciw potrzebom skóry przychodzi właśnie kosmeceutyk Ceramidy 1% BE CEUTICALS, który dzięki aktywnym substancjom wykracza poza zwykłą kurację przeciwstarzeniową. Jest on profesjonalną pielęgnacją uszkodzonej skóry!
  Collagen 2% i 3% – skupia się na wzmocnieniu i poprawie jędrności oraz elastyczności. Kolagen zawarty w kosmeceutyku zwiększa gęstość skóry. Dzięki temu skóra staje się gładsza i promienna, a zmarszczki stają się mniej widoczne.
  L.A.A. 15% i 25% – to maksymalna ochrona antyrodnikowa. Produkty z linii L.A.A. zawierają bardzo duże stężenia witaminy C, która oprócz zwalczania szkodliwego działania wolnych rodników, zapobiega także uszkodzeniom skóry. Ponadto wspiera ona produkcję kolagenu oraz wzmacnia naczynia krwionośce. L.A.A. to także kwas liponowy, który działa detoksykująco: oczyszcza z toksyn i substancji szkodliwych. Dzięki temu zmarszczki oraz plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne.
  Zobacz różnicę!