Gładka i elastyczna skóra – na czym polega zabieg mezoterapii bezigłowej?

Mezoterapia bezigłowa to rewolucyjna metoda odmładzania skóry za pomocą nowatorskiego urządzenia. Zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny i przede wszystkim skuteczny. Spraw, by skóra odzyskała blask i skorzystaj z nowoczesnego zabiegu mezoterapii bezigłowej – alternatywy dla tradycyjnych metod odmładzania skóry.

Mezoterapia to zabieg pozwalający skutecznie leczyć skórę oraz dodatkowo przywrócić jej młodość i witalność. Metoda polega na wstrzyknięciu pod skórę odpowiedniego preparatu, który odżywia i regeneruje skórę. Do tkanki skórnej wprowadzane są naturalne substancje – witaminy, wyciągi roślinne lub kwasy organiczne.

Mezoterapia bezigłowa – alternatywny zabieg bez ostrzykiwania

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywnym zabiegiem do zwykłej mezoterapii. To zupełnie nowe rozwiązanie i zarazem skuteczna metoda do walki z różnymi niedoskonałościami skóry, takimi jak gromadzenie się tkanki tłuszczowej i powstawanie cellulitu oraz zmarszczek. Jak zapewniają lekarze dermatolodzy z gabinetu medycyny estetycznej Nicer w Częstochowie, mezoterapia bezigłowa jest o wiele skuteczniejszym zabiegiem, ponieważ ciągłość skóry nie zostaje przerwana. Dzięki temu unikniemy zakażenia, stanu zapalnego oraz podrażnień i wszelkich innych skutków ubocznych. Jest to metoda nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna.

Dermatologia Częstochowa: Urządzenie potrzebne do zabiegu mezoterapii bezigłowej

Zabiegi mezoterapii są przeprowadzane przez specjalistę dermatologa w komfortowych dla pacjenta warunkach przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń i preparatów medycznych. Do zabiegu wykorzystuje się najnowszej generacji urządzenie TMT System, które pozwala substancjom czynnym dokładnie przeniknąć pod głęboką warstwę skóry, dzięki czemu uzyskujemy spektakularny efekt rewitalizacji i odmłodzenia skóry.

Dermatologia estetyczna: Jak wygląda zabieg mezoterapii bezigłowej?

Zabieg polega na emitowaniu krótkich impulsów elektrycznych, które reaktywują tkanki – rozszerzają mieszki włosów oraz gruczoły potowe i łojowe, co pozwala substancji swobodnie przeniknąć pod skórę. Substancje działają na tkankę głęboką, tonizują mięśnie, dodatkowo polepszeniu ulega przepływ krwi w organizmie. Szkodliwe produkty przemiany materii zostają usunięte, a skóra przechodzi pełną regenerację. Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej pacjent nie czuje bólu ani większego dyskomfortu. Niekiedy odczuwalne jest tylko lekkie mrowienie skóry, ale jest to uzależnione od indywidualnej wrażliwości każdego człowieka. Zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów – zazwyczaj od 8 do 20. Tylko wtedy możliwy jest pełny efekt odbudowy i rewitalizacji skóry. Pojedyncza sesja trwa około 30 minut. Pacjent może zaraz po zabiegu wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Mezoterapia bezigłowa – zalety zabiegu

  • redukcja cellulitu i rozstępów
  • całkowita regeneracja skóry
  • odmłodzona i nawilżona skóra
  • nieinwazyjna metoda odmładzania skóry
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • bezpieczeństwo zabiegu
  • brak skutków ubocznych
  • elastyczność skóry i widoczne wyszczuplenie na ciele i twarzy
  • pobudzenie naturalnych procesów odnowy skóry

Więcej szczegółowych informacji o zabiegu mezoterapii bezigłowej możesz uzyskać w Gabinecie Nicer.