Medycyna estetyczna – rewolucyjne technologie i i nowatorskie zabiegi – Nicer Częstochowa

Z biegiem lat coraz więcej ludzi zaczyna przekonywać się do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Niegdyś kontrowersyjne metody dzisiaj nikogo już nie dziwią. A dlaczego? Dlatego, że każdy z nas chce być piękny i czuć się dobrze we własnej skórze, a medycyna estetyczna jest nam to w stanie zagwarantować.

Medycyna estetyczna Nicer Częstochowa – popularne zabiegi

Wiedza poparta ogromnym doświadczeniem dermatolog-wenerolog Kingi Nicer oraz chirurga Arkadiusz Nicer pozwoliła stworzyć gabinet medyczny zapewniający mnóstwo specjalistycznych zabiegów i kompleksowych planów leczenia. Medycyna estetyczna to stale rozwijająca się dziedzina, która pozwala nam hamować procesy starzenia skóry, głęboko ją nawilżać i rewitalizować. Nic więc dziwnego, że zabiegi przyciągają do gabinetów zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Jednym z popularniejszych zabiegów jest mezoterapia bezigłowa. Jest to niezwykle skuteczna, nieinwazyjna metoda, która doskonale zwalcza cellulit i zmarszczki przy pomocy stymulacji laserowej. Skóra jest dogłębnie odbudowana oraz wzrasta poziom jej nawilżenia. Doświadczeni lekarze gwarantują bezpieczeństwo i natychmiastowe efekty zabiegu.

Najbardziej popularną substancją wykorzystywaną w gabinetach medycyny estetycznej jest kwas hialuronowy. Stosuje się go do zabiegów powiększających i modelujących ciało, jak również w leczeniu nadmiernej potliwości. Kwas hialuronowy jest bardzo uniwersalnym preparatem, gdyż ma bardzo szerokie zastosowanie w kosmetyce. Ponieważ jest to substancja naturalnie znajdująca się w naszym organizmie, zabiegi przy użyciu kwasu są całkowicie bezpieczne, a ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest znikome.

Różnego rodzaju peelingi skóry również cieszą się ogromną popularnością. Wykonywane w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej przy użyciu odpowiednich i mocnych substancji są o wiele bardziej skuteczne od preparatów peelingujących dostępnych w drogeriach. Bardzo popularne są peelingi z ekstraktu z gorzkich migdałów. Skóra po zabiegu jest gładka i jędrna. Możliwa jest również poprawa kondycji i ogólnego wyglądu skóry dzięki zniwelowaniu wyprysków i blizn potrądzikowych. Preparaty są bezpieczne dla każdego typu skóry i nie powodują podrażnień. Peelingi nie posiadają również żadnych ograniczeń wiekowych.

Coraz więcej kobiet zwraca uwagę na wygląd i kształt swoich okolic intymnych. Medycyna estetyczna daje wiele możliwości poprawy komfortu życia pacjentek poprzez modelowanie warg sromowych, czy też leczenie problemów z nietrzymaniem moczu. Z wiekiem również w miejscach intymnych spada poziom kolagenu, przez co skóra jest nieelastyczna i mniej wrażliwa na bodźce. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej, jakość życia seksualnego pacjentek znacznie wzrasta, a kobiety stają się bardziej pewne siebie.

Więcej o specjalistycznych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegach z zakresu dermatologii i chirurgii możesz uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 606 394 856