Zadbaj o swoją skórę: skorzystaj z laserowego zamykania naczynek w Częstochowie

Pękające naczyńka i powstające na skórze pajączki są zmorą niejednej z nas. Coraz częściej borykają się z nimi nie tylko dojrzałe, ale i młode kobiety, u których zmiany te są uwarunkowane genetycznie. Rozszerzone naczynia powodują ogólny dyskomfort, a także stają się często źródłem kompleksów. Na szczęście medycyna estetyczna stwarza w tej dziedzinie nowe możliwości i proponuje rozwiązania, które pozwalają przywrócić skórze zdrowy i atrakcyjny wygląd. W naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie wykorzystujemy najnowsze metody leczenia, które pozwalają na skuteczne usunięcie lub zredukowanie żylaków.

 

Jak działa laser?

Laser jest jedną z najnowocześniejszych technik leczenia, wykorzystywanych w dziedzinie medycyny i dermatologii estetycznej. To unikalne źródło światła, które zostaje wzmocnione dzięki odpowiednio zastosowanej emisji promieniowania. Dobranie odpowiednich parametrów światła pozwala na wykorzystanie mocy lasera do celów leczniczych w różnych gałęziach medycyny. Laseroterapia przynosi znakomite efekty w usuwaniu przebarwień, tatuaży czy zbędnego owłosienia. Jest także nowoczesną metodą leczenia i zamykania naczyniek, z której można skorzystać w naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie.

 

Czym jest laserowe zamykanie naczyniek?

Laserowe zamykanie naczyniek to najbardziej skuteczna metoda leczenia żylaków, która pozwala osiągnąć spektakularne efekty w możliwie najkrótszym czasie. Podczas leczenia wykorzystywane są odpowiednio dobrane głowice, których moc uzależniona jest od części ciała, jaka poddana zostaje zabiegowi. Pod wpływem działania lasera rozszerzone naczynia krwionośne zostają zredukowane lub całkowicie usunięte. Nowoczesnej klasy sprzęt używany w naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie pozwala na bezinwazyjne zamykanie naczyniek, dzięki czemu pacjenci szybko powracają do codziennych obowiązków. Osiągnięte w ten sposób efekty są trwałe, a sam zabieg nie jest obarczony ryzykiem powikłań.

 

Szybko i bezboleśnie

Laserowe zamykanie naczyniek jest metodą bezinwazyjną i bezdotykową, dzięki czemu cały proces leczenia jest maksymalnie komfortowy dla pacjenta. Podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie miejscowe uczucie ciepła i lekkiego ukłucia. Wysokiej jakości sprzęt, wykorzystujący najnowocześniejsze rozwiązania, pozwala naszym specjalistom na przeprowadzenie zabiegu w szybki i całkowicie bezpieczny sposób. Innowacyjnej technologia znacznie poprawiła nie tylko jakość zabiegu laserowego zamykania naczyniek, ale także jego efektywność. Zmiany widoczne są już po jednym zabiegu, a seria około 3-4 zabiegów, wykonywanych raz na 2-3 tygodnie, pozwoli uzyskać spektakularne efekty.

 

Laserowe zamykanie naczynek Częstochowa? Tylko w klinice Nicer!

Pacjentom, którzy borykają się z problemem rozszerzonych naczyń krwionośnych, polecamy przede wszystkim konsultację u dermatologa, który fachowo zdiagnozuje problem. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie niezbędne pytania i zasugerują wykonanie odpowiednich zabiegów. Po wspólnym omówieniu planu leczenia, lekarz ustali termin laserowego zamykania naczyniek w Częstochowie. Pamiętajmy, aby przez cały czas szczegółowo przestrzegać zaleceń specjalisty, a po zakończonych zabiegach stosować odpowiednie kosmetyki do skóry naczyniowej, które spowolnią proces powstawania nowych naczyń. O ich polecenie można także poprosić naszych specjalistów.

 

Jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu laserowego zamykania naczyniek w Częstochowie? Odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach dermatologii estetycznej w Nicer!