Piękna i gładka skóra, o jakiej marzysz: zamykanie naczynek w Częstochowie

Wszyscy marzymy o pięknej i pozbawionej niedoskonałości skórze. Niestety rzadko kto może poszczycić się idealną i nieskazitelną cerą oraz skórą pozbawioną przebarwień.  Część niepożądanych zmian przychodzi wraz z wiekiem, podczas gdy inne są uwarunkowane genetycznie lub wynikają z prowadzonego przez nas trybu życia. Jednym z najbardziej powszechnych problemów są żylaki, które dotykają w Polsce aż 25% populacji dorosłych. Jak sobie z nimi radzić? Dermatologia estetyczna proponuje nam szereg rozwiązań, które pozwalają na skuteczne i długotrwałe pozbycie się problemu pękających naczyniek. Jedną z nich jest chirurgiczne zamykanie naczynek, które możemy wykonać bez znieczulenia i w komfortowych warunkach.

 

Na czym polega chirurgiczne zamykanie naczynek?

Chirurgiczne zamykanie naczynek, inaczej zwane skleroterapią, polega na redukcji przepływu krwi w naczyniu krwionośnym przy zastosowaniu środków chemicznych. Metoda ta znakomicie sprawdza się przy leczeniu bardzo drobnych żylaków, żył siateczkowych i teleangiektazji. Przeprowadza się ją w warunkach ambulatoryjnych przy użyciu bardzo cienkich igieł. Podczas zabiegu zamykania naczyniek lekarz za pomocą cienkiej igły wstrzykuje do żylaków lub pajączków naczyniowych specjalny środek, który wywołuje ich uszkodzenie. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest możliwość wielokrotnego go powtarzania, co pozwala uzyskać naprawdę spektakularne efekty.

 

Skleroterapia w klinice Nicer

Skleroterapię w naszej klinice przeprowadzają tylko doświadczeni specjaliści. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy produktów zabieg ten jest w pełni bezpieczny dla pacjenta. Chirurgiczne zamykanie naczyniek w naszej klinice przeprowadzane jest w warunkach ambulatoryjnych i trwa zaledwie 10-30 minut. W wyniku skleroterapii dochodzi do zamknięcia naczyń krwionośnych, a krew zaczyna przepływać przez zdrowe, niepowiększone naczynia. Metoda ta jest mniej inwazyjna od rozwiązań operacyjnych, ale jej efekty są równie zadowalające. Pacjent błyskawicznie powraca do pełnej sprawności, a bardzo dobre rezultaty medyczne pozwalają odzyskać utraconą pewność siebie i wydobyć piękno naszej skóry.

 

Bezpieczeństwo i komfort

Zabieg chirurgicznego zamykania naczyniek jest praktycznie bezbolesny i przebiega w komfortowych dla pacjenta warunkach. Do przeprowadzenia skleroterapii nie jest konieczne znieczulenie, dzięki czemu może ono zostać wykonane u większości pacjentów. Chirurgiczne zamykanie naczyniek nie wywołuje skutków ubocznych, a ryzyko wystąpienia powikłań zostało zminimalizowanie. Leczenie nie wymaga hospitalizacji pacjenta, a po wykonanym zabiegu można wrócić do domu. Konieczne jest jedynie intensywne spacerowanie bezpośrednio po przeprowadzeniu skleroterapii oraz noszenie pończochy uciskowej przez kilka dni. Co najważniejsze: pacjent, który poddał się zabiegowi, nie musi rezygnować z dotychczasowego funkcjonowania.

 

Zamykanie naczynek Częstochowa – odwiedź klinikę dermatologii estetycznej Nicer

Wszyscy, którzy szukają w Częstochowie dermatologa prywatnie, powinni skorzystać z usług naszej placówki. Osoby zmagające się z problemem żylaków i pękniętych naczyniek mogą tutaj liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście. W naszej klinice każdy z zabiegów poprzedzony jest wizytą u specjalisty oraz szczegółowym wywiadem. Dopiero na podstawie zebranych informacji oraz wyników badań lekarz podejmuje decyzję o sposobie leczenia oraz wybiera dla nas odpowiednią metodę chirurgicznego zamykania naczyniek. Choć już pierwszy zabieg przynosi zadowalające rezultaty, to zaleca się przeprowadzenie kilku serii zabiegów.

 

Chciałbyś skorzystać z porady doświadczonego dermatologa prywatnie w Częstochowie? Odwiedź stronę kliniki dermatologii estetycznej Nicer w Częstochowie

Zadbaj o swoją skórę: skorzystaj z laserowego zamykania naczynek w Częstochowie

Pękające naczyńka i powstające na skórze pajączki są zmorą niejednej z nas. Coraz częściej borykają się z nimi nie tylko dojrzałe, ale i młode kobiety, u których zmiany te są uwarunkowane genetycznie. Rozszerzone naczynia powodują ogólny dyskomfort, a także stają się często źródłem kompleksów. Na szczęście medycyna estetyczna stwarza w tej dziedzinie nowe możliwości i proponuje rozwiązania, które pozwalają przywrócić skórze zdrowy i atrakcyjny wygląd. W naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie wykorzystujemy najnowsze metody leczenia, które pozwalają na skuteczne usunięcie lub zredukowanie żylaków.

 

Jak działa laser?

Laser jest jedną z najnowocześniejszych technik leczenia, wykorzystywanych w dziedzinie medycyny i dermatologii estetycznej. To unikalne źródło światła, które zostaje wzmocnione dzięki odpowiednio zastosowanej emisji promieniowania. Dobranie odpowiednich parametrów światła pozwala na wykorzystanie mocy lasera do celów leczniczych w różnych gałęziach medycyny. Laseroterapia przynosi znakomite efekty w usuwaniu przebarwień, tatuaży czy zbędnego owłosienia. Jest także nowoczesną metodą leczenia i zamykania naczyniek, z której można skorzystać w naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie.

 

Czym jest laserowe zamykanie naczyniek?

Laserowe zamykanie naczyniek to najbardziej skuteczna metoda leczenia żylaków, która pozwala osiągnąć spektakularne efekty w możliwie najkrótszym czasie. Podczas leczenia wykorzystywane są odpowiednio dobrane głowice, których moc uzależniona jest od części ciała, jaka poddana zostaje zabiegowi. Pod wpływem działania lasera rozszerzone naczynia krwionośne zostają zredukowane lub całkowicie usunięte. Nowoczesnej klasy sprzęt używany w naszej klinice dermatologii estetycznej w Częstochowie pozwala na bezinwazyjne zamykanie naczyniek, dzięki czemu pacjenci szybko powracają do codziennych obowiązków. Osiągnięte w ten sposób efekty są trwałe, a sam zabieg nie jest obarczony ryzykiem powikłań.

 

Szybko i bezboleśnie

Laserowe zamykanie naczyniek jest metodą bezinwazyjną i bezdotykową, dzięki czemu cały proces leczenia jest maksymalnie komfortowy dla pacjenta. Podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie miejscowe uczucie ciepła i lekkiego ukłucia. Wysokiej jakości sprzęt, wykorzystujący najnowocześniejsze rozwiązania, pozwala naszym specjalistom na przeprowadzenie zabiegu w szybki i całkowicie bezpieczny sposób. Innowacyjnej technologia znacznie poprawiła nie tylko jakość zabiegu laserowego zamykania naczyniek, ale także jego efektywność. Zmiany widoczne są już po jednym zabiegu, a seria około 3-4 zabiegów, wykonywanych raz na 2-3 tygodnie, pozwoli uzyskać spektakularne efekty.

 

Laserowe zamykanie naczynek Częstochowa? Tylko w klinice Nicer!

Pacjentom, którzy borykają się z problemem rozszerzonych naczyń krwionośnych, polecamy przede wszystkim konsultację u dermatologa, który fachowo zdiagnozuje problem. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie niezbędne pytania i zasugerują wykonanie odpowiednich zabiegów. Po wspólnym omówieniu planu leczenia, lekarz ustali termin laserowego zamykania naczyniek w Częstochowie. Pamiętajmy, aby przez cały czas szczegółowo przestrzegać zaleceń specjalisty, a po zakończonych zabiegach stosować odpowiednie kosmetyki do skóry naczyniowej, które spowolnią proces powstawania nowych naczyń. O ich polecenie można także poprosić naszych specjalistów.

 

Jesteś zainteresowany wykonaniem zabiegu laserowego zamykania naczyniek w Częstochowie? Odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach dermatologii estetycznej w Nicer!